Kastamonu Şubesi

KASTAMONU ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube  Başkanı

ENVER DEĞİRMENCİ

 

05462449978

Şube  Sekreteri

HİDAYET YILMAZ

05365672273

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

SUNAY SARICI

Şube  Mali İşler Başkanı

MUTLU ERGÜN

 

Şube Mevzuat işleri Başkanı

DURSUN KAPLAN

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

GÖKHAN TURAP

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

ÜMİT BÜLBÜL

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

YAŞAR TOSUNOĞLU

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ALİ OSMAN NERGİZ

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

EROL VARIŞLI

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ŞEVKET GİDER

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SALİH TURHAL

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ERTAÇ AKSAKAL

 

 

ŞubeYönetim Kurulu Üyesi Yedek

AZİZ YILDIRIM

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

TAHSİN TAŞAY

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ADEM ALP

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

İBRAHİM ALBENİ

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MUHARREM MÜEZZİNOĞLU

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

AHMET ÇALIŞKAN

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MUSTAFA GÖKDAĞ

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

MUSTAFA ÇÖP

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET ALTAN

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

SEZAİ ERKIŞ

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ZEKİ DEMİR

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ZİHNİ MARAL

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ERDOĞAN HEKİMGİL

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ARAÇ  İlçe Başkanı

AKİF ARSLAN

5355482769

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET ALÇAY

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

CİDE  İlçe Başkanı

İSMAİL ÇATAL

5363991516

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SAMİ SÖZAL

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ŞERAFETTİN GÜNTEPE

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 DADAY  İlçe Başkanı

ALİ İHSAN ÇELİK

 5551708337

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

TOSYA  İlçe Başkanı

MELEHAT DERİCİ

  5438965575

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 HÜSEYİN BAĞCI

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MUHİTTİN KELEŞ

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

TAŞKÖPRÜ İlçe Başkanı

SELÇUK ATASOY


 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ZEKİ AYTAÇ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MUSTAFA KAYIKÇI

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 DEVREKANİ  İlçe Başkanı

MEHMET DEDEOĞLU

5365279711

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

HANÖNÜ   İlçe Başkanı

UĞUR ÇOTUK

5055694038

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

AZDAVAY  İlçe Başkanı

TUNCAY GEZMEN

   5356345238

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

İNEBOLU  İlçe Başkanı

YAŞAR EREN

5317287798

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

KÜRE    İlçe Başkanı

HÜSEYİN CAN

   5354302672

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

BOZKURT   İlçe Başkanı

MEHMET ÜNSAL

5534731844

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

SEYDİLER  İlçe Başkanı

HANİFE ÖZTÜRK

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım