Kahramanmaraş Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube  Başkanı

CANAN NACAR

05052542626

Şube Başkan Yardımcısı

EROL BOLAT

05064082040

ŞubeTeşkilatlandırma Bşk.

BAYRAM GÖK

05054694093

Şube Mali İşler Başkanı

ABDURRAHİM KÖLEOĞLU

05055865325

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

DURAN CEREN

05356830191

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

MEHMET TÜRK

05326683508

 

Şube Sosyal İşler Başkanı

YEMLİHA PALA

05348571544

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SALİH KEBELİ

05353447441

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MURAT ÇINAR

05412074846

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AYSEL AVCI

05052788228 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

TAMER ÇOT

05335715806 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HASAN KARAOĞLAN

05388757409

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

BEYTULLAH KEREK

05432876910 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET KOCA

05072388872 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ KÜÇÜK

05448464448

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ÖMER YÖRDEM

053822966399 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ABDULLAH   KAZAN

05518625888 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

METEHAN ÇOKYİĞİT

05377701000 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MURAT GÜL

05541130159 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ÖMER KIRAÇ

05442990779 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

ALİ KAZANCI

05054075137

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

GÜNEL ŞEKER

05375696044

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

ALİ KARPUZ

05392382630

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

EJDER KARASU

05303440505

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

HALİL ÇAĞMEL

05306628464

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

MESUT EVRENS

05303212048

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

SERPİL BOZDOĞAN        05309599092

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

AYHAN KAYA 05346986669

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

MEHMET KOCA 05072388872

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

MEHMET BEKİROĞLU 05437450005

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

AFŞİN İlçe Başkanı

İBRAHİM GÜVEN

      5056897274

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı 

 

    

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

EKİNÖZÜ İlçe Başkanı

HACI CEYLAN

      5057171924

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ELBİSTAN İlçe Başkanı

AYSEL ŞAHİN

      5426170323

 

İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

GÖKSUN İlçe Başkanı

OSMAN BOLAT

     5415735071

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

PAZARCIK İlçe Başkanı

SALİH BERKTAŞ

 5056897274

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

TÜRKOĞLU İlçe Başkanı

FATİH KAPLAN

5415735071

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

DULKADIROĞLU İlçe Başkanı

TAMER ÇOT

5335715806

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ONİKİŞUBAT İlçe Başkanı

MEHMET GİTMİŞ

5066062750

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı


 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


+