İzmir Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

İSMAİL ŞİTVAN

05423240446

Şube Başkan Yardımcısı

HALİL KUTLAR

05396663986

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

TEVFİK BİLGE

05433215500

Şube Mali İşler Başkanı

MURAT BİNGÖL

 05066005588

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

BİRSEN ŞAPCI

 05068604244

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

MUSTAFA TOSUN

 05453824970

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

MUHAMMED CANATAN

 05356596523

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

UĞUR DÖNERTAŞ

 05070227369

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

EMİR ALİ DÜNYA

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

YALÇIN KURAL

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HASAN KELEKÇİBAŞI

05052317228 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ÖZGÜR BAYSEL

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AHMET AYTAÇ

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MUSTAFA UYAR

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET AKKOR

05357680464 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MUZAFFER ÇALICIOĞLU

05428469576 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

GAZANFER AKSULAR

05069440856 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

HAKAN DOĞAN

05512124025 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ERSİN AYDIN

05325826787

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ŞÜKRAN DİZİCİ

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

DURMUŞ ALİ ÖZMEN

05555390722

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

FATİH UÇAR

05076810169

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

SİNAN KILIÇ

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ADEM İLBAY

05074479737

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

SEVİM SEZGİN

05050012965

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

SERHAD GÜZEL

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

TUĞBA KIRAN

05546989906

Şube Kadın Kolları Başkan Yrd,

Şube Kadın Kolları Başkan Yrd.

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

TİRE İlçe Başkanı

EMEL ÖZKAN

5053506191

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET ERTAŞ

 

İlçe Başkan Yardımcısı

GÜLGÜN ŞİTVAN

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  TORBALI İlçe Başkanı

TOLGA BEKTAŞ

5069503348

İlçe Başkan Yardımcısı

İSA KARA

İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 BAYINDIR İlçe Başkanı

ÜZEYİR GÖREN

5383209742

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 MENEMEN İlçe Başkanı

ÖZLEM YEŞİLYAPRAK

5313917488

İlçe Başkan Yardımcısı

VELİ KATLANÇ

İlçe Başkan Yardımcısı

SONGÜL KARTAL

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GAZİEMİR İlçe Başkanı

İLHAN KOÇAK

5377416667 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MELEK ŞAHİN

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DİKİLİ  İlçe Başkanı

SERDAR ÖZYILMAZ

5057150424 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ÇİĞLİ  İlçe Başkanı

EBRU PEKER

5536047560

 

İlçe Başkan Yardımcısı

NURCAN GÜL DALKIRAN

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÖDEMİŞ  İlçe Başkanı

MESUT ŞANLI

5545839293

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HÜSEYİN ÖZCAN

 

İlçe Başan Yardımcısı

NURİ İNCE

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 BALÇOVA İlçe Başkanı

FADİME TOKMAKÇI

5348224911 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

İLHAMİ BALABAN

   5324817903

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ŞEHİMA KOL

   5070482197

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 BERGAMA İlçe Başkanı

BÜLENT ÜSTÜNDAĞ

5352813028

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ADNAN YÖRÜKÇÜ

 

İlçe Başkan Yardımcısı

AKIN ÇETİN

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ALİAĞA  İlçe Başkanı

NİLGÜN TOPCU

5386704964

 

İlçe Başkan Yardımcısı

FEYYAMİ ESEN

5358275392

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KONAK  İlçe Başkanı

RAHMİ AKTAŞ

5052833414 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUKADDES ERAVCI

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MENDERES  İlçe Başkanı

SERKAN ŞENTÜRK

5053237998

 

İlçe Başkan Yardımcısı

FİSUN YANKER

5056311796 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEVLÜT KOCAKAYA

5382307569 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SELÇUK  İlçe Başkanı

HÜSEYİN KARAN

5055674759

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HÜLYA İNCEOĞLU

 

İlçe Başkan Yardımcısı

TEKİN KAYA

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KARABAĞLAR İlçe Başkanı

NEDİM BUĞRA ÖĞÜT

5534334723

 

İlçe Başkanı Yardımcısı

ERSİN AYDIN

5325826878

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ZEYNEP AYDIN

 5359479992

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi


İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GÜZELBAHÇE İlçe Başkanı

KADİR EREN

0

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SERKAN DENİZ

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ÇEŞME İlçe Başkanı

 MUHAMMED CANATAN

5356596523

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 İLKAY ÖĞÜT

5306930494

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 MÜNEVVER ÖZCAN

5053916425

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

KİRAZ   İlçe Başkanı

HÜLYA GÜNDÜZ

5530846294 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

NİGAR GÜNDÜZ

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BAYRAKLI İlçe Başkanı

HANİFİ ŞENER

5374546055

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

FATİH BAŞER

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MELİS UYSAL

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BORNOVA  İlçe Başkanı

ALİ AKGÜN

5063780391 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ERCAN YALÇINKAYA

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ALAADDİN BOZ

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BUCA  İlçe Başkanı

 ALİ YURDUBIRAKAN

5319968046

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 İMREN KURT

5536008954 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 RAKİP KURTAR

5558455037 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KARŞIYAKA  İlçe Başkanı

MUAZZEZ ÖZTÜRK

5055882845

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYTEN İÇKE

5553428506

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ÖZGE ELGAY

5356163649

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

FOÇA İlçe Başkanı

RAFET TÜRKMÜŞ

5326043747

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KEMALPAŞA  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SEFERİHİSAR İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  NARLIDERE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 URLA İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  KINIK  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım