İstanbul 1 nolu Şube

İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

DERYA AVCI

5325662822

İl  Sekreteri

NİHAT ÖZDEMİR

5321619730

il Teşkilatlandırma Bşk.

SİNAN GÜRBÜZ

5319256110

İl Mali İşler Başkanı

YUNUS GÜLEÇ

5357815967 

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

KAZIM ÖZAVCI

5333145714 

 

il Eğitim İşleri Başkanı

MUHTEREM ÖZDEMİR

 

il Sosyal  İşler Başkanı

AHMET KILIÇ

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

OĞUZHAN KORKMAZ

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ASLAN AKSOY

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

YASEMİN TAKUŞ

5313089612

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 BAĞCILAR İlçe Başkanı

ERDAL BILDIRCIN

5335137879

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MİKAİL GÜL

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MİNE ÖGEÇ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 ARNAVUTKÖY İlçe Başkanı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

AVCILAR  İlçe Başkanı

 MELİS DUMAN

  5534692128

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

BAHÇELİEVLER İlçe Başkanı

MEHMET KESKİN

   5458346452

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 BAKIRKÖY  İlçe Başkanı

 CEMİL DAŞDEMİR

5055704049

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 VEDAT KALKAN

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SERCAN YILDIZ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  BAŞAKŞEHİR  İlçe Başkanı

 HATİCE FINDIK

5052601730

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 SEVTAP KÜÇÜKSEZER

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 OKTAY GÜLTEKİN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

  BEYLİKDÜZÜ  İlçe Başkanı

  ŞENER SARIKOZ

5052413400

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 

 ESENLER  İlçe Başkanı

 MEDENİ TAKAN

5327395776

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

  BÜYÜKÇEKMECE İlçe Başkanı

 BEKİR YILDIZ

5374056456

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 MURAT YAMAN

5493757779

 

 İlçe İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

ÇATALCA İlçe Başkanı

 MURAT KARA

5424058714

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 METİN YILDIZ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 SÜREYYA MERAL

 

 

 FATİH İlçe Başkanı

 DAVUT ÖZER

5052073431

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 YASİN SAMET YAKAMOZ

 

 

 İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

 

 

  EYÜP İlçe Başkanı

 HASAN BAYRAKLI

5434358168

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 SAVAŞ ELVANLI

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 ESENYURT İlçe Başkanı

 GÜLŞAH TURAN

5536350462  

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 GAZİ OSMANPAŞA İlçe Başkanı

 VEYSEL ABAY

5442327351

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 MEHMET ALİ AYDIN

 

 

 İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

 

 

KAĞITHANE İlçe Başkanı

 SUZAN UGUZDOĞAN

 5052713310

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

SULTANGAZİ İlçe Başkanı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MUSTAFA TINMAZ

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 HACI YUSUF NARLAN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

SİLİVRİ İlçe Başkanı

 MURÜVVET GİDER

5327956476

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  ŞİŞLİ İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

BEYOĞLU İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 BEŞİKTAŞ  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

ZEYTİNBURNU  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

KÜÇÜKÇEKMECE  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyonu Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyonu Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım