Hatay Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

CUMA KARAGÖN

5355835644

Şube Başkan Yardımcısı

ARİF EVGİ

5054490761

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

ORHAN AŞIK

Şube Mali İşler Başkanı

MUHARREM ÇELİK

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

SEDAT KUŞ

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

İBRAHİM  İRAZ

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

NECMETTİN SERTEL

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET YILDIZ

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

UĞUR KAHRAMAN

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AYDIN KANRAMAN

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AHMET POLAT

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET ERKAN

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

RECEP ÖZDEMİR

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ABDULKERİM GÜVEN

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

CEVHER RAMİOĞLU

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

AZİZ ÖZDEMİR

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

BİLAL BALO

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MELİHAT TANIR

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET SÜRMELİ

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

ZEKERİYA PARLAK

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

SELMA AKÇA

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ŞÜKRAN ÖZDENİZ

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

HASAN AKSOY

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET HOKKA

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

SULTAN KARA

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı

GÜLAY BOSTANCI

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı

LÜTFİYE ATEŞ

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ANTAKYA İlçe Başkanı

ABDULLATİF BAYRAKÇIOĞLU

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

RIZA AYDIN

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 TUBA YEŞİLDAL

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MİKTAT YILDIRIM

İlçe Kadın Kolları Başkanı

MEHTAP TOPÇU

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

DEFNE  İlçe Başkanı

ABDULLAH TAYYAR

 İlçe Başkan Yardımcısı

ABBUŞ İNCE

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUHAMMET FANSA

İlçe Kadın Kolları Başkanı

AYLİN YETER

İlçe İş yeri Temsilcisi

AHMET EYTUN

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KUMLU İlçe Başkanı

MEHMET ELVER

 İlçe Başkan Yardımcısı

HASAN KUŞKONMAZ

 İlçe Başkan Yardımcısı

SÜLEYMAN TOPLUYILDIZ

İlçe Kadın Kolları Başkanı

HATİCE GÜLCAN SÖYLER

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ÖMER DOKGÖZ

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ALTINÖZÜ İlçe Başkanı

NEVZAT HAVRANOĞLU

 İlçe Başkan Yardımcısı

ABDULKADIR AŞIK

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET EMİN İLAÇ

İlçe Kadın Kolları Başkanı

FATMA AÇIKGÖZ

İlçe İş yeri Temsilcisi

MUSTAFA KÖŞGEROĞLU

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 BELEN İlçe Başkanı

MAHMUT YILDIRAY

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SEMİH SAKALLI

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SİRAN KÖSE

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

AHMET YILDIZ

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DÖRTYOL  İlçe Başkanı

SALİM ÖĞÜT

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ŞABAN BAĞCI

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

FEYZA KOCAMAN

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MEHMET ŞAHİN

İlçe Kadın Kolları Başkanı

HAFİZE SAYILGAN

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ERZİN  İlçe Başkanı

AHMET DAĞDELEN

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 HATİCE ÇAKMAK

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 SÜLEYMAN ACAR

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

MUSA ERBAKICI

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 HASSA  İlçe Başkanı

ORHAN PEHLİVANOĞLU

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ADEM ERSOY

 

 İlçe Başan Yardımcısı

BESTAMİ KÜLLÜK

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

MUSTAFA DÖNER

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 PAYAS İlçe Başkanı

YUNUS EMRE AVCI

 

İlçe Başkan Yardımcısı

NESLİHAN YILDIRIM

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYŞE TEZCAN

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

ARSUZ   İlçe Başkanı

BATTAL GAZİ TUTAR

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HAVVA YETER

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ERSİN SÜRMELİOĞLU

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İSKENDERUN İlçe Başkanı

ERHAN YÖRÜK

 

İlçe Başkan Yardımcısı

METİN UYGUN

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

DEMET KÜLLÜK

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

AYDIN TÜMKAYA

İlçe Kadın Kolları Başkanı

YADIGAR KIĞILI

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

REYHANLI   İlçe Başkanı

MEHMET HADIM

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYŞE BİLEN

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AHMET ILGIN

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

ŞENAY AZAR

İlçe İş yeri Temsilcisi

AHMET MERCİMEK

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KIRIKHAN  İlçe Başkanı

HALİL YAŞAR

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA CAN ÇELİK

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 MEHMET DEMİRBASAN

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

MEHMET ALİ IŞIK

İlçe Kadın Kolları Başkanı

AYSEL UZKOL

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

SAMANDAĞ  İlçe Başkanı

KADİR YAŞAR

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

KATİFE ZOR

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SEYFİ KARATAŞ

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

AYLİN ŞİMŞİR

İlçe İş yeri Temsilcisi

SEZGİN ASLAN

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 YAYLADAĞ İlçe Başkanı

DİLEK SAKİNE KAÇMAN

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 FATİH YAPRAK

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 NEDİM AÇIKGÖZ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ABDO HOROZ

İlçe Kadın Kolları Başkanı

CANAN SOLMAZ

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım