Hatay Şubesi

HATAY ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

CUMA KARAGÖN

5355835644 

 

İl  Sekreteri

ARİF EVGİ

5054490761 

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

ORHAN AŞIK

 

 

İl Mali İşler Başkanı

MUHARREM ÇELİK

 

 

İl Mevzuat işleri Başk.

SEDAT KUŞ

 

 

il Eğitim İşl.Bşk

İBRAHİM İRAZ

 

 

il Sosyal  İşl.Bşk

NECMETTİN SERTEL

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET YILDIZ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

UĞUR KAHRAMAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AYDIN KANRAMAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 AHMET POLAT

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 MEHMET ERKAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

RECEP ÖZDEMİR

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ABDULKERİM GÜVEN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

CEVHER RAHMİOĞLU

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

AZİZ ÖZDEMİR

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

BİLAL BALO

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 MELİHAT TANIR

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

MEHMET SÜRMELİ

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ZEKERİYA PARLAK

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

SELMA AKÇA

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ŞÜKRAN ÖZDENİZ

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

HASAN AKSOY

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET HOKKA

 

 

Kadın Kolları Başkanı

SULTAN KARA

 

 

Kadın kolları Başkan Yard.

GÜLAY BOSTANCI

 

 

Kadın kolları Başkan Yard.

LÜTFİYE ATEŞ

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 ANTAKYA İlçe Başkanı

ABDULLATİF BAYRAKÇIOĞLU

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

TUBA GÜNAL

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

AHMET ASLAN

 

 

DEFNE İlçe Başkanı

ABDULLAH TAYYAR

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ABBUŞ İNCE

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

HÜSEYİN KARABAY

 

 

 KUMLU İlçe Başkanı

MEHMET ELVER

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MEHMET SEVİMER

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

HALİL KARAGÖZ

 

 

  ALTINÖZÜ İlçe Başkanı

NEVZAT HAVRANOĞLU

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ABDULKADİR AŞIK

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

MEHMET EMİN İLAÇ

 

 

  BELEN  İlçe Başkanı

MAHMUT YILDIRAY

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MURAT TİNTİN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

NUH ARIK

 

 

 DÖRTYOL  İlçe Başkanı

SALİM ÖĞÜT

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ŞABAN BAĞCI

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

FEYZA KOCAMAN

 

 

  ERZİN İlçe Başkanı

SEMİH SAKALLI

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

AHMET DAĞDELEN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

BERRİN ÖZER

 

 

 HASSA  İlçe Başkanı

KENAN GÜN

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ORHAN PEHLİVAN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

ÖMER ÇİLOĞLU

 

 

İSKENDERUN İlçe Başkanı

MELEHAT ALTINÇEKİN

5057687817

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MEHMET HAMTAŞ

5462830001

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

METİN UYGUN

5426240303

 

 KIRIKHAN İlçe Başkanı

HALİL SAVAŞ

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MUSTAFA YALÇIN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

BÜLENT DURGUN

 

 

  REYHANLI İlçe Başkanı

MEHMET HADİM

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

AYŞE BİLEN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

AHMET ILGIN

 

 

 SAMANDAĞ İlçe Başkanı

KADİR YAŞAR

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

KATİFE ZOR

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

HALİT KAHRAMAN

 

 

 YAYLADAĞ İlçe Başkanı

FATİH YAPRAK

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MEHMET TÜRKYILMAZ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

NURETTİN SABANCI

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım