Elazığ Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

İBRAHİM DOĞAN

5321395773


Şube Sekreteri

TAHİR YEŞİLDAĞ

5303284456


Şube Teşkilatlandırma Bşk.

SABAHATTİN TÜRK

5333841875


Şube Mali İşler Başkanı

CAFER NAZ

5332553125

 

Şube Mevzuat işleri Başk.

SEDAT GÜLMEZ

5345557804

 

Şube Eğitim İşl.Bşk

MEHMET ALİ OZAN

5364014555

 

Şube Sosyal  İşl.Bşk

KADİR KÜÇÜK

5058282738


İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ENGİN KOLOĞULLARI

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SERHAT YILDIZ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AYHAN AKBAŞ 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ABDULLAH SANCAK

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

COŞKUN KIZILKAYA

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HÜSEYİN AKKARTAL

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

UFUK ARSLAN

5353737005 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

FATİH AHMET AYSAN

5372748174 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ RIZA BİÇER

5325072941 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

YILMAZ EREN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

NUSRET YALÇIN


 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

EŞREF ESER

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

SELAMİ ÖZMEN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

HALİS SUNGUR

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET BOZKURT

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

RAMAZAN KURŞUN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

İSMET ORHAN

 

 

Disiplin Kurulu yedek üye

İSMET TOĞRUL

 

 

ELAZIĞ KADIN KOLLARI BAŞKANI

İLKSEN POLAT

 

 

ELAZIĞ KADIN KOLLARI BŞK.YRD

MUHLİSE YALÇIN

 

 

ELAZIĞ KADIN KOLLARI BŞK.YRD

DİLEK EMRE

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

SİVRİCE İlçe Başkanı

TAHSİN YETİK

5075052364

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SERKAN KÖRPE

 5456202323

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ZÜLKÜF SAYGILI

 5375915887

 

AĞIN İlçe Başkanı

 ENGİN KOLOĞULLARI

 5333142625

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 İLKER TURAL

 5449182223

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 İSMAİL TETİK

 5434714029

 

 ALACAKAYA İlçe Başkanı

AHMET KILIMAN

 5368869023

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 UĞUR GÜN

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 UĞUR KAYA

 

 

 KARAKOÇAN İlçe Başkanı

KENAN ÇAĞRIBAY

  5063019056

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 ERGÜL ŞANLI

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 ERGİN TELLİ

 

 

 KEBAN İlçe Başkanı

ABDULLAH ŞİMŞEK

5386637681

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 SAMİ DAĞ

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 BİLAL TURAN

 

 

KOVANCILAR  İlçe Başkanı

EMRULLAH KARABULUT

5337675060

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İSMAİL OLGUN

5303241037 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 ABDULVAHAP YILDIRIM

5412911442 

 

 MADEN  İlçe Başkanı

NECDET ORUÇ

5536024699

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 ÖZKAN TEK

5465831023 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 VEYSEL ÖZMEN

5386922466 

 

 PALU İlçe Başkanı

ABDULLAH AÇIK

5376594023

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 BASKİL İlçe Başkanı


 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi



 

MERKEZ İlçe Başkanı

MEHMET TELLİ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

TALİP ORHAN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

AYHAN AKBAŞ

 

 

İL ENGELİLER KOMİSYONU Başkanı

 MUSTAFA BİNGÖL

 

 

İl Engelliler komisyon üyesi

 SERDAR KAYA

 

 

İl Engelliler  Komisyon üyesi

 GÖKHAN KAYA

 

 

 İL SHÇEK Komison Başkanı

 MEHMET  ÖNER

 

 

 İl  Shçek Komisyon üyesi

 CEVDET YILDIZ

 

 

 İl Shçek Komisyon üyesi

 MUSTAFA ELDEN

 

 

İl Şehit Gazi Komisyon Başkanı

 COŞKUN KIZILKAYA

 

 

İl Şehit Gazi Komisyon üyesi

 OSMAN ERBAĞ

 

 

İl Şehit Gazi Komisyon üyesi

 SERHAT YILDIZ

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 

+