Erzincan İl Temsilciliği
ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
İl Başkanı  EROL GÜNEŞ  05326257095  
İl  Sekreteri  MUZAFFER YILMAZ  05422575002  
il Teşkilatlandırma Bşk.  İBRAHİM CANDEMİR  05423363366  
İl Mali İşler Başkanı  KAMİL YILMAZ  05375460142  
İl Mevzuat işleri Başk.  FERHAT SOYLU  05059181739  
il Eğitim İşl.Bşk  KAMBER AKBAŞ  05316512045  
il Sosyal  İşl.Bşk  HARUN KESKİN  05353783343  
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  SELÇUK KÖRÇAY    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  ABDULKADİR GÖKREMİR    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  ALİ NACİ YAVUZ    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  SEBAHATTİN BEZGİN    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  SEBAHATTİN KALKAN    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  İMAM KORKMAZ    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  ÇAYAN DOĞAN    
Denetleme Kurulu Bşk.  METİN AKGÖZ  05444453672  
Denetleme Kurulu Üyesi  TİMUR ÜLKER  05382723385  
Denetleme Kurulu Üyesi  MUHACİR GÜLER  05308531048  
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek  BÜLENT ÇAKIR    
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek  ENGİN IĞMAN    
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek  SÜLEYMAN POLAT    
Disiplin Kurulu Başkanı  ALİ OSMAN UĞUŞ  05074075909  
Disiplin Kurulu Üyesi  EBUBEKİR KURAL  05056040351  
Disiplin Kurulu Üyesi  ERDAL EREN  05435107794  
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek  ENVER TÜRKOĞLU    
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek  SALİH PAK    
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek  AHMET DURAK    
İL  VE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
 Kadın Kolları  İl Başkanı  NESRİN TORGAY  05426322524  
 Engelliler İl  Komisyon Başkanı  HALİL İBRAHİM KURT  05334533405  
 SHÇEK İl Komisyon Başkanı  ZAFER EROĞLU  05366138815  
TERCAN İlçe Başkanı  AYHAN ERDEM  05435450333  
İlçe Başkan Yardımcısı  YUSUF SÜKÜT  05056918491  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  SERVET KAYA  05370175299  
  İlçe Kadın Kolları Başkanı  CANSU TOPRAK  05446100743  
  İlçe Engelliler Komisyon Başkanı  TANER AKKUŞ  05343909580  
  İlçe SHÇEK Komisyon Başkanı  TALAT SAĞLAN  05352829719  
 ÜZÜMLÜ İlçe Başkanı  ABAMÜSLÜM NAVRUZ  05434720202  
 İlçe  Başkan Yardımcısı  YAVUZ KOÇ  05428411941  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  HASAN TOPÇU  05366160731  
  İlçe Kadın Kolları Başkanı  ÇİĞDEM YILDIZ  05355252922  
 İlçe Engelliler Komisyonu Bşk  HASAN TÜRKERİ  5415533273  
 İlçe SHÇEK Komisyonu Bşk.  HÜSEYİN BAŞGÖL  05378281384  
 KEMAH İlçe Başkanı  İLHAN ÇUKADAR  05334789751  
 İlçe Başkan Yardımcısı  SERKAN ARI  05303632190  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  YETER ARI  05316782441  
 İlçe Kadın Kolları Başkanı  YETER ARI    
 İlçe Engelliler Komisyonu Başkanı  İLHAN ÇUKADAR    
 İlçe SHÇEK Komisyon Başkanı  SERKAN ARI    
  ÇAYIRLI İlçe Başkanı  AYHAN SEÇGİN  05303448656  
 İlçe Başkan Yardımcısı  ERSOY ALPTEKİN  05304426424  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  BİROL DEMİRTAŞ  05422548248  
 İlçe Engelliler Komisyonu Başkanı  ERHAN YAKUT  05337333865  
 İlçe SHÇEK Komisyonu Başkanı  SELÇUK YAVUZ  05355061665  
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
  İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım