Edirne Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

DOĞAN TANRIKULU

05368310883

İl  Başkan Yardımcısı

VEYSEL KOSA

il Teşkilatlandırma Bşk.

SERMİN GAVAZ

İl Mali İşler Başkanı

YAŞAR DEMİR

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

BURAKHAN ÖZGER

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

İSA MUHAMMED KIVIRCIK

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

HALİT SARICA

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

ALTAY MEMİŞLER

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

YALÇIN BALIN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

TUĞBA ÖZGER

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek


 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

ERDİN ÖZKAN

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ZÜHAL YOLDAŞ

 

Disiplin Kurulu Üyesi

BİRSEN AKBABA

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

KEŞAN  İlçe Başkanı

İBRAHİM KARAKAŞ 5358822292

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ENES ZEKİ

 5417817017

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ÖZGÜR ERGEÇ

 5445208981

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

  

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 

İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı


İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı


 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım