Denizli Temsilciliği

DENİZLİ ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ÖZLEM TAM

        5055068204

İl  Başkan Yardımcısı

ŞENNUR TEKEMEN

               5538008006

il Teşkilatlandırma Bşk.

AHMET ALİ KÜÇÜKSARI

               5057582411

İl Mali İşler Başkanı

ERHAN AŞIK

        5339646605

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

OSMAN YOKUŞ

           5377901020

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

OSMAN AKBABA

        5326847132

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

MUSTAFA İMİR

               5444701631

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi


 

 

Denetleme Kurulu Üyesi


 

 

Denetleme Kurulu Üyesi


 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek


 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek



 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek


 

 

Disiplin Kurulu Üyesi


 

Disiplin Kurulu Üyesi


 

Disiplin Kurulu Üyesi


 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek


 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek


 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek


 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

HONAZ  İlçe Başkanı

SELAMİ GÜLEÇ

        5324059472

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 TAVAS   İlçe Başkanı

ADNAN ALTUN

             5535905653

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MEKEZEFENDİ  İlçe Başkanı

MELİS ORAL          5549996361

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

PAMUKKALE İlçe Başkanı

HİMMET AKBABA          5333142955

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

ACIPAYAM İlçe Başkanı

RUKİYE OĞUZ GENÇOĞLU          5556111133

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BAKLAN  İlçe Başkanı

AHMET SOLAK          5065710921

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇARDAK  İlçe Başkanı

BARIŞ CEYLAN          5548022894

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

SARAYKÖY  İlçe Başkanı

UĞUR BAL          5347740791

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

SERİNHİSAR   İlçe Başkanı

İSMAİL AKYOL          5334154500

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

BOZKURT İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

BULDAN İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

ÇAL  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇAMELİ  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ÇİVRİL İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KALE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


+