Bursa Temsilciliği

BURSA ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ADEM DEMİR

5532393212

İl  Başkan Yardımcısı

YUSUF KAYA

5378770009

il Teşkilatlandırma Bşk.

NECMETTİN TAŞKIN

5373482072

İl Mali İşler Başkanı

GÖKHAN BULUT        

5365970578

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

RIZA YAMAN

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

SALİH ALTIN

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

BURHAN ÇAKIR

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HATEM KAYACI

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

CANSU CİNGİL

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

KEZİBAN ÇEVİK

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ESRA CİVAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

M.ALİ ŞAHİN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MUHAMMET TUTYER

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SADETTİN ALOĞLU

 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

METİN DEMİR

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

NİLGÜN BAYRAM

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

MUSTAFA ERKÖK

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ALAATTİN AYGÜN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

TUNCAY UĞUZ

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

KADRİ KINIK

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

BURAK VURAL

 

Disiplin Kurulu Üyesi

İHSAN DEMİRCİ

 

Disiplin Kurulu Üyesi

CELALETTİN YILDIRIM

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

KADRİYE ŞİMŞEK

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

HATİCE ÖZBAYRAK

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ZÜLFİKAR YILDIRIM

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

BİRKAN DAĞDELEN YARAR

Engelliler Komisyon Başkanı

MELİH ÖNEN  5344348044

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcileri

CEMİLE BAYDAR
DİLBER YİĞİTOĞLU SARE BAYLI

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

YENİŞEHİR   İlçe Başkanı

FEYZULLAH SARIKAYA

5335685888

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SİNAN SUVAR

5334363022

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

GÜRCAN ERDİNÇ

5333593767

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 NİLÜFER    İlçe Başkanı

SONER KAYA

5369745117

 

İlçe Başkan Yardımcısı

KADRİ KINIK

5334954915

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

GIYASETTİN ATİK

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

YILDIRIM  İlçe Başkanı

SÜNİYE ELMACİ

5372237149

 

İlçe  Başkanı Yardımcısı

 NECATİ YÜCEL

5337346644

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SAADET DERİN

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ORHANGAZİ İlçe Başkanı

BAYRAM ÇAKMAK

5325650473

 

İlçe Başkan Yardımcısı



 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

AHMET KAYNAR

5303253765

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

OSMANGAZİ  İlçe Başkanı

VOLKAN İNCEL

5383073405

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HAKAN SAVKAT

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MELAHAT DAĞ


 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İNEGÖL   İlçe Başkanı

MEHMET ASLAN

5339291710

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YADİGAR ÇETİNKAYA

5335670099

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

NİHAT TAŞ

5337197284

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İZNİK   İlçe Başkanı

BÜLENT KARADENİZ

5548888236

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 HALİL KESKİN

5302395415

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 SABİT BERBER

5057766212

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

GEMLİK  İlçe Başkanı

EYÜP KALKAN

5355113380

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AKİF YAMEN

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

GÖNÜL SORAL

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

MUDANYA   İlçe Başkanı

KENAN KÖSE

5334358991

 

İlçe Başkan Yardımcısı

CESİM ATALAY

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MEHMET ALİ ŞAHİN

5355157095

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

KARACABEY  İlçe Başkanı

SADIK SUVAN

5373653502

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ERHAN DEMİR

5313518292

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

VİLDAN ENGİNER

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

GÜRSU İlçe Başkanı


 

İlçe Başkan Yardımcısı


 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı


 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

KELES  İlçe Başkanı



 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KESTEL  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 HARMANCIK  İlçe Başkanı

BAKİ ŞEN 5355273718

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

EMİRHAN ÇAPKIN

 

 İlçe Teşkilatlandırma başkanı

EMRAH KOÇLARDAN 5352640485

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MUSTAFA KEMAL PAŞA  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BÜYÜKORHAN  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ORHANELİ İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


+