Burdur Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ALİ ÖZDEMİR

5052211492

İl  Başkan Yardımcısı

SÜLEYMAN BAĞ

5453826263

il Teşkilatlandırma Bşk.

SERAP GEZER

5301224615

İl Mali İşler Başkanı

YUSUF ARGÜN

5437131684

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

CENNET BABAHAN

5053781493

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

SAADET OKUNAKOL

5052878580

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

HALİL ÇETİN

5319031907

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

SEDA ŞAHİN

5447631747

Engelliler Komisyon Başkanı

MEVLÜT GÜRSOY

5073547528

SHÇEK Komisyon Başkanı

RABİA BEKMEZCİ

5073828203

MEM.İş Yeri Temsilcisi

ARİF DAĞDELEN

5057055895

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ÇAVDIR  İlçe Başkanı



 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BUCAK   İlçe Başkanı

FARUK ALTAY

   5303027228

 

İlçe Başkan Yardımcısı

İSMAİL DİKİCİ 5467367212

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MURAT BELENKUYU 5383255545

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MUSTAFA GÖK 5557239880

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

TEFENNİ   İlçe Başkanı



 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Eğitim İşleri Başkanı

İlçe Sosyal İşleri Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KARAMANLI  İlçe Başkanı

YILMAZ ONUR

5077882990

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA GÜRKAN

5382391751

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

 GÖLHİSAR İlçe Başkanı

HAKKI YILDIRAN

5434822495

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

BİROL ERKAN

5306379363 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

NECMEDDİN TABAK

5423945432 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

GÜRAY YURDUNKULU 5524200286

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım