Bingöl İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

İl  Başkan Yardımcısı

il Teşkilatlandırma Bşk.

İl Mali İşler Başkanı

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek


 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

SOLHAN  İlçe Başkanı

FATİH  KAYA

5397651020

 

 İlçe Başkan Yardımcısı


    

 

İlçe Başkan Yardımcısı  

SADULLAH  KILIÇ

    5358685452

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

GENÇ İlçe Başkanı

MUHAMMED GÖRAL

 5525417656

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Eğitim İşleri Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

+