Balıkesir Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı


 

 

İl  Sekreteri

AKİF DURMUŞ

5354468328 

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

TOLGA ASLANOĞLU

5079900427 

 

İl Mali İşler Başkanı

HÜSEYİN IŞIK

-

 

İl Mevzuat işleri Başk.

ÖMER FARUK ERDİN

 

 

il Eğitim İşl.Bşk

HAZİM ATILMIŞ

 

 

il Sosyal  İşl.Bşk

OSMAN KOL

5443939597 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

UĞUR TAMER EREN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ERSİN ŞAHİN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI

 

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 GÖNEN  İlçe Başkanı

CEM ALTEN

 5468103487

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MUSTAFA DERE

 

 

 İlçe Mali İşler Başkanı

CAFER ÖZDEMİR

 

 

BİGADİÇ  İlçe Başkanı

ABDULLAH KOÇAK

 5363125520

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

EROL KÖSE

 

 

İlçe Mali İşler Başkanı

YAŞAR GÜR

 

 

İlçe Sosyal İşler Başkanı

 

 

 

 BANDIRMA İlçe Başkanı

 ERTAN TAŞDÖĞEN

 5354045517

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı


 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi 

 

 

 BURHANİYE İlçe Başkanı

 BÜNYAMİN DURMAZ

5327054404

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MEHMET UZUN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

ERKAN ÖZEN


 

 EDREMİT İlçe Başkanı

İBRAHİM ÖZKAN

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

SERDAR İNAN

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

YALÇIN AKKAYA

 

 

  AYVALIK  İlçe Başkanı

MUSTAFA SARIÇİÇEK

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ARİF DAĞ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

PERİHAN KARATAŞ

 

 

   GÖMEÇ İlçe Başkanı

AHMET ADIGÜZEL

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

RAMAZAN UZ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

FAHRETTİN YETİŞİR

 

 

 ERDEK  İlçe Başkanı

YILDIRIM YARDIM

05372365017 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk


 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi


 

 

  SINDIRGI İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KEPSUT İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 SAVAŞTEPE İlçe Başkanı

FEVZİ EMEKTAR

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

SÜLEYMAN YAZLA

 

 

  İVRİNDİ İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

HAKAN IŞIK

 

 

 SUSURLUK İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

MANYAS  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 MERKEZ İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 MERKEZ İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım