Aydın Temsilciliği
ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
İl Başkanı TAŞKIN AYHAN 546 8066632  
İl  Sekreteri ÇİÇEK PEKER    
il Teşkilatlandırma Bşk. DENİZ GÜNEŞ    
İl Mali İşler Başkanı ARZU EKER    
İl Mevzuat işleri Başk. ADEM SERTKAYA    
il Eğitim İşleri Bşk MEHMET HALUK ÖZPOLAT    
il Sosyal  İşl.Bşk İLYAS KAYA    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
   
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek      
Denetleme Kurulu Bşk. MUSTAFA KARAÇAY    
Denetleme Kurulu Üyesi ÖZNUR SERTKAYA    
Denetleme Kurulu Üyesi MEHMET YENİAŞÇI    
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Disiplin Kurulu Başkanı ÖMER AKAR    
Disiplin Kurulu Üyesi MAHMUT AKÇA    
Disiplin Kurulu Üyesi ZİYA TÜRK
 
   
İl Kadın Kolları Başkanı  HURİYE EDE    
İl Engelliler Komisyonu Başkanı  TOLGA SOYAL    
İl SHÇEK Komisyon Başkanı  DUYGU IŞIK    
İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
 MERKEZ İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
GERMENCİK  İlçe Başkanı  YÜKSEL KOCAMAN  5072579368  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  HAKAN AKGÜN    
İlçe Yönetim Kurulu üyesi  M.SERVET KORUKLUOĞLU    
 BUHARKENT İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 ÇİNE İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 DİDİM İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi
   
 BOZDOĞAN  İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
İNCİRLİOVA   İlçe Başkanı

 
İlçe Teşkilatlandırma Bşk
   
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi
   
 KARACASU İlçe Başkanı  Ethem Çağlar SAKALLI  05544465116  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 KARPUZLU İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
KOÇARLI İlçe Başkanı ÜNAL YAVAŞ

05060505505

 
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk LEVENT GÜNDÜZ    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 KÖŞK İlçe Başkanı  ERDOĞAN EGEMEN

 05469621456

 
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
KUŞADASI  İlçe Başkanı
   
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk RAMAZAN GENÇOĞLU    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi HALİT GÜROĞLU    
 KUYUCAK İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
  NAZİLLİ İlçe Başkanı MUSTAFA KARAÇAY 5330264871  
 İlçe Başkan Yardımcısı İBRAHİM AKGÜN    
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk MEHMET YENİAŞÇI    
 SÖKE İlçe Başkanı FERHAT KARAYEĞİT 5433757341  
İlçe Teşkilatlandırma Bşk
   
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi
   
 SULTANHİSAR İlçe Başkanı  ADEM SERTKAYA  5335144195  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 YENİPAZAR  İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım