Aydın Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

TAŞKIN AYHAN

5468066632

İl  Başkan Yardımcısı

ÇİÇEK PEKER

il Teşkilatlandırma Bşk.

DENİZ GÜNEŞ

İl Mali İşler Başkanı

ARZU EKER

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

ADEM SERTKAYA

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

SİNAN BACALIKAYA

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

İLYAS KAYA

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

MUSTAFA KARAÇAY

5330264871 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ÖZNUR SERTKAYA

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET YENİAŞÇI

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

ÖMER AKAR

5365256158

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MAHMUT AKÇA

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ZİYA TÜRK

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

HURİYE EDE

5356082932

 

 

 

Engelliler Komisyon Başkan Yrd.

ZİYA TÜRK

Engelliler Komisyon Başkan Yrd.

ERİL ÖZALAN

Engelliler Komisyon Başkan Yrd.

FEYYAZ ÖZKAYA

SHÇEK Komisyon Başkanı

DUYGU IŞIK

5433843192

İl İş Yeri Temsilcisi

İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

GERMENCİK  İlçe Başkanı

YÜKSEL KOCAMAN

5072579368

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HAKAN AYGÜN

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 M.SERVET KORUKOĞLU

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KARACASU  İlçe Başkanı

ETHEM ÇAĞLAR SAKALLI

   5544465116

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KOÇARLI  İlçe Başkanı

ÜNAL YAVAŞ

  5060505505

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

LEVENT GÜNDÜZ

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KUŞADASI  İlçe Başkanı

RAMAZAN GENÇOĞLU

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HALİT GÜROĞLU

5056469987

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

 NAZİLLİ  İlçe Başkanı

MUSTAFA KARAÇAY

5330264871

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

İBRAHİM AKGÜN

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET YENİAŞÇI

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SÖKE  İlçe Başkanı

FERHAT KARAYİĞİT

5433757341

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

SULTANHİSAR İlçe Başkanı

ADEM SERTKAYA

5335144195

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KÖŞK  İlçe Başkanı

ERDOĞAN EGEMEN

5469621456

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İNCİRLİOVA İlçe Başkanı

EKREM AKSOY

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


+