BİGADİÇ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN DAYANIŞMA YEMEĞİ
Balıkesir Bigadiç İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma yemeğinde üyelerimiz ve eğitim çalışanları bir araya gelmiştir.
İlçe Başkanı Abdullah KOÇAK tarafından yapılan konuşmada

Öncelikle bu gecede bizleri kırmayıp değerli vakitlerinizi ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum.Sizlerden aldığımız cesaretle Eğitim çalışanlarının sorunlarını çözmek için mücadele veriyoruz.Öncelikle sizlere sendikamızın hizmetlerini hatırlatmak istiyorum.SENDİKAMIZ;

-- TEB Bankası (Zurich Sigorta) ile TEÇ-SEN arasında imzalanan sözleşme gereği; Sendikamız Tüm Üyeleri 20.000 TL'lik Ücretsiz Ferdi Kaza Sigortası Kapsamındadır.

--Siz Değerli üyelerimize Dava Konusu tüm işlemlerde Avukat Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR. Herhangi bir şekilde avukatlık ücreti talep edilmez.

---Üyelerimize Sendikamızın Yeni Hizmeti Ankara'da Ücretsiz Otel Hizmeti verilmesidir.

---Ayrıca Ankara'ya tedavi veya gezi amaçlı giden her üyemizin ve ailesinin konaklayabilmesi için ücretsiz otel tahsis edilmiştir.Tüm eğitim çalışanı arkadaşlarımızın birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinin sendikamız açısından çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

---Sendika olarak her geçen yıl daha da büyüyoruz.Kısa zamanda çok geniş bir ailemiz oldu.Sendikamızın Türkiye çapında önemli bir yere gelmesi için biz üyeler olarak dayanışma, fikir birliği içinde olmalıyız"

---Memur ve hizmetli arkadaşlarımın yanında teknik kadrolardaki arkadaşların da görevde yükselme sınavlarında Teknik Kadro Sınavlarında yardımcı olarak eğitim çalışanlarının kariyer yapmasına imkan vermiştir.

---Memur ve hizmetli arkadaşlarımın da öğretmenler gibi yer değiştirme başvuru yapma haklarını almalarında sendikamız mücadele vermiştir.

---Her eğitim-öğretim yılının Eylül ayında öğretmenlere verilen eğitim öğretime hazırlık ödeneğinden,milli eğitim müdürlükleri ve okullarda görev yapan idareci,öğretmen, şef, memur ve hizmetli gibi tüm personelin de yararlandırılmasını istiyoruz.Sendikamızın bütün bu çalışmalarını sendika sitemizden on line olarak takip edebilirsiniz.

---Değerli arkadaşlarım,bizler sizlerin sayesinde buralara geldik.ve sadece bir ay için değil çalıştığımız süre içinde sürekli olarak sizleri aramızda görmek istiyoruz. Diğer sendikalar gibi her yıl MAYIS aylarında yapılan “İLÇE SENDİKA TEMSİLCİSİ” seçimleri için bir aylığına misafir sendika üyesi olun demiyoruz.Ayrıca rakip sendikaların art niyetli olarak üye kapmak amacıyla sizlere sendikanız kapatıldı.gibi yalanlarda söylemiyoruz.

---Biz sizlerle hep birlikte aile olarak eğitim çalışanları olarak birlik olalım,beraber olalım,sorunlarımızı birlikte aşalım,haklarımızı birlikte alalım,kopmadan,ayrılmadan,       iyi ve kötü günde hep bir olalım diyoruz.

---İlçe Yönetim Kurulu olarak sevgilerimizi ve saygılarımızı sunar, gecenizin hayırlı ve neşeli olmasını dilerim. Facebook'ta Paylaş
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım