Ağrı Teç-Sen'liler Piknikte Buluştu.!

Ağrı TEÇ-SEN'liler Piknikte Buluştu.!


Ağrı Teç-Sen İl temsilciliği tarafında düzenlemiş olduğu piknik renkli görüntülere sahne oldu. 
Gerçekleştirilen piknik etkinliğine il ve ilçe yöneticileri, üyeleri ve ailelerin katılımı ile Trt Park mesire alanında gerçekleşti. 

Ağrı Teç-Sen il Temsilcisi Mehmet Baki Dursun sendika üyelerinin katıldığı piknik hoş sohbet içinde geçti. Üyelere seslenen Şube Temsilcisi Mehmet Baki Dursun sizden tek isteğimiz var; Öğretmen sendikalarının içinde bulunduğu süreci geçmişini düşünen bir eğitim çalışanının, hem kurum içinde, hem sendika içinde maruz kaldığı, ayrımcılığı hissetmemesi imkansızdır. Bu sebeple bizler Diyoruz ki, “Yeter Öğretmen Sendikalarında Kirada Durduğun, Yerin Belli Kendi Evine Taşın “ sloganı ile şuurlu bir şekilde hak mücadelemize devam etmemiz gerekmektedir.

Ağrı Şube Temsilcisi Dursun, "Bu yıl ilk olarak düzenlediği piknik etkinliğimiz, üyelerimizi, yönetimi ve Aileleri bir araya getiriyoruz. Böylece birlik ve beraberliğimiz bir anlamda pekişmiş oluyoruz, bu yıl aramıza katılan yeni üyelerimiz bizleri son derece mutlu ettmiştir. 
Bizleri bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan, üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” dedi. 

Teç-Sen Ağrı Şube Başkanı Dursun; ‘Birlik ve beraberliğimize katkı sunan bu tür etkinliklerin özellikle ailelerin, gençlerin ve çocukların katılımıyla gerçekleşmesi son derece memnuniyet verici olduğunu, böyle bir organizasyonu tertip ettik, davetimize katılan bütün ilçe temsilciliklerimize ve üyelere teşekkür ediyoruz’ dedi. 

Öğle yemeğinde üyelere ızgara ikram edildi, Üzerine semaverde demlenen yorgunluk çaylarının yudumlandığı piknik organizasyonu, dolu dolu geçti. Pikniğe katılanlarla yapılan görüşmelerde, pikniğin geleneksel hale getirilmesi kararlaştırıldı. Piknikte Teç-Sen Ağrı Şube Başkanı Mehmet Baki DURSUN, yaptığı değerlendirmede; "Bugün burada ilk defa piknik düzenledik. Her yıl düzenli olarak yapma kararı aldığımız piknik etkinliğimiz, yönetim kurulumuzu, ilçe başkanlarımızı ve yönetimlerini, temsilcilerimizi, üyelerimizi ve ailelerimizi bir araya getirdi. Böylece birlik ve beraberliğimiz bir anlamda pekişmiş oldu. Bu yıl yoğun katılımın olması bizleri son derece mutlu etti. Bizleri bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan Yönetim Ekibimize, İlçe başkanlarımıza, temsilcilerimize, Üyelerimize, ailelerine ve organizasyonda emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” dedi Facebook'ta Paylaş
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım