Bu Vahşeti Kim Durduracak?

KİM DURDURACAK BU VAHŞETİ  İSRAİL'İ NEFRETLE KINIYORUZ!

Mazlum Filistin halkı İsrail tarafından ağır silahlar, füzeler ve uçaklarla  misket bonba' larıya anbulansları vuracak kadar canileşen bir saldırı gerçekleştirilmiştir. "Bugün dünya, tarihinin gördüğü en vahşi katliam yapılmaktadır. Bu açıkça bir soykırımlardan biri yaşanmaktadır.

Nerede Binlerce kilometre uzaktan Irak'ı işkal  eden Büyük Amerika ,nerede bir köpeği iğne ile öldürüldüğünde haykıran hayvan severler,nerede  kendini zincirlere bağlayan sözde insan hakları koruyucuları savunucuları  nerede Barış  istiyoruz diyen Avrupa medeniyetleri  nerede Demokrasinin beşiği İngiltere nerde Arap Birliği bunlar acaba kış uykusuna'mı  yatmışlar ki  bu vahşeti bu soykırımı görmezler.

İsrail'in bombalama eylemlerine, düzenlediği katliam gibi saldırılara artık bir dur denilmelidir. Gazze' ye, "Kendi halkını koruma adı altında masumların, anaların ve çocukların üzerlerine bombalar yağdırmak savaşmak değil bir katliamdır. Şu an İsrail Gazze de bunu yapmaktadır. Birçok masum insan hunharca katledilmekte ve maalesef dünya buna seyirci kalmaktadır.

Birleşmiş Milletler Avrupa Birliği Ukrayna ‘ ya duydukları hassasiyeti neden mazlum  Filistin ‘e sivil halkına duymazlar, İNSANLIK SUÇU İŞLENMEKTEDİR.

1938-1945 Yıllarında Nazilerin Almanyasında hitlerin Yahudilere yaptığı soy kırımı şimdi İsrailli Yahudiler Filistin  halkına uygulamaktadır.

Buna inanıyorum 'ki  Mazlum İnsanların akıtılan kanları  ile  İsrail  ve onlara çanak tutan onlarla birlikte olanların boğulacağına  eminim çünkü  1939-1945 yıllarında hitler kendi canıyla ve büyük Almanyası  ile   ödedi Tarih tekerrür ile ibarettir.     

               Bu büyük vahşete, soykırımına seyirci kalmak, hiçbir onurlu  insana ve inancı ne olursa olsun hiçbir inanç sahibine yakışmaz. Bugün Filistin halkına destek verme yardım etme  günüdür. Onun için Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyor İsrail'i ve destekçilerini nefretle şiddetle kınıyoruz. 

GAZZEDE ŞEHİT DÜŞEN KARDEŞLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ.

                                                        

                                                                                                          Dursun GÖREN

                                                                                                   Tüm Eğitim Çalışanları

Kars İl Başkanı

                                  
Yazarın diğer yazıları

Memur Hizmetli Hareketi
Şeker Ramazan Amca
Sendika mı? Siyasi Parti mi?
İnsanlık Ölmüş Dediler...
Bu Vahşeti Kim Durduracak?
Bu Ezilme Hor Görülme Değil de nedir?
Hizmet Alımı
Üvey Evlat Değiliz Bizler
Hizmetlinin Görev Tanımı Nasıl Olmalı?
Hizmetlinin Memur Olmasını Engellemeyin?
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım