Ermenilerden Özür Dilemiyoruz.

 Şehitlerimizin acısının tüm milletimizin yüreğini yaktığı bugünlerde, yoğunlaşan bölücü ve yıkıcı faaliyetlere ve ülkemizin iç barışını bozmaya çalışan, tahrikçi güçlere karşı dikkatli ve sağduyulu olmamız gerektiğini asla unutmamalıyız. Türkiye Cumhuriyetinin, bu ülkenin vatandaşı olan herkesin, insanca yaşamasını sağlayan bir erdem olduğu bilinciyle, bağımsızlığımıza ve vatanımıza uzanmış ellere karşı, verilecek en iyi cevap, birlik ve beraberliğimizi sürdürerek beklentilerini boşa çıkarmaktır.

               Ne yazık ki bugünlerde sözde kendilerini topluma aydın diye lanseden bir grup kendini bilmezlerin "Ermenilerden özür diliyoruz" diye internette site açmalarını esefle karşılıyor şiddetle kınıyorum.

               Ulu önder Atatürk'ünde dediği gibi memleketimizde gaflet, delalet ve hatta hıyanet içinde olan sözde aydınım diye geçinen kişiler çıkabilir. Ama biz Tüm Eğitim Çalışanları olarak bu gibi girişimlerde bulunanlara asla pirim vermeyeceğiz ve Türk Milletinin tarihte hiçbir zaman soykırım yapmadığını ve hakim olduğu üç kıtaya medeniyet götürdüğünü DÜNYAYA HAYKIRMAYA devam edeceğiz.

                                                                                                  

Birol DUMAN

                                                                        
Yazarın diğer yazıları

2006’dan 2014’e UZANAN YOL
Ayrımcılığa Son Verilene Kadar Mücadeleye Devam!
Ermenilerden Özür Dilemiyoruz.
Azmin Zaferi Çanakkale
Çin Zulmüne Son Verilmelidir.


Ayrımcılık Genlerine Kadar İşlemiş Bunların!
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım