T. İsrail Devletine Lanetler Olsun!

 Milletimizin ve ülkemizin huzurunu kaçırmak isteyen birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen hain ermeni ve siyonist uşakları soysuzlar tarafından İskenderun Deniz İkmal Komutanlığına yapılan hain saldırıyı ve bu menfur saldırı sonucu 7 vatan evladımızın şehit edilmesini lanetle kınıyoruz. Saldırı sonucu şehit olan askerlerimizin Cenab-ı Hak ailelerine sabırlar versin. Makamları cennet olsun. Yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Katillerin ve hainlerin de en kısa zamanda yakalanarak şehitlerimizin kanlarının yerde kalmamasını diliyoruz.

              Ülkemizin içinde bu uşakları kullanarak huzurumuzu bozmak isteyen insanlıktan nasibini almamışlar bir diğer acıyı da Gazze yolarında yaşattılar. Sadece mazlum Filistin halkına insani yardım amacı ile yola çıkan, 32 ülkeden, farklı dinlere mensup yardım gönüllülerinden oluşan gemideki sivil insanlara yönelik yapılan hain saldırıyı da nefretle kınıyoruz.

              Filistin halkının topraklarını işgal eden ve son eylemi ile de görüldüğü üzere tüm dünya kamuoyunu hiçe sayan İsrail devletini lanetliyoruz. Yapılan son saldırı İsrail devletinin ne derece terörist haksız, hukuksuz bir devlet olduğunun da açık bir göstergesidir. Yapılan bu saldırıda Türk vatandaşlarımız da vefat etmiş ve yaralanmıştır. Yapılan hukuk ve insan dışı aymazlığın hesabı İsrail'den mutlaka sorulmalıdır.

              Bu nankör millet 500 yıl önce İspanyada kendilerine yapılan zulümden kaçarak  aynı böyle gemilerle gelerek asil milletimizin Osmanlının merhametine sığındıklarını ve burada yıllarca ve halen yaşadıklarını inkar edecek kadar nankörleşmişlerdir.

              Tarihin her döneminde olduğu gibi bu gün de dini, milliyeti ve düşüncesi ne olursa olsun mazlumun yanında olan Türk milleti asil duruşunu sergileyerek Mazlum Filistinli kardeşlerimiz için yardım malzemelerini gemilere doldurup tüm dünyadan da katkılar sağlayarak yardım konvoyu çıkarttı. Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım" kampanyası kapsamında Filistin'e malzeme götüren 'Gazze'ye özgürlük' filosunun başında bulunan Mavi Marmara'ya tüm dünyanın gözleri önünde gerçekleşen insanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Birol DUMAN-Teç-Sen Sivas İl Başkanı
Yazarın diğer yazıları

2006’dan 2014’e UZANAN YOL
Ayrımcılığa Son Verilene Kadar Mücadeleye Devam!
Ermenilerden Özür Dilemiyoruz.
Azmin Zaferi Çanakkale
Çin Zulmüne Son Verilmelidir.
Bizler Alt Kademe miyiz?
T. İsrail Devletine Lanetler Olsun!
Ayrımcılık Genlerine Kadar İşlemiş Bunların!
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım