Biz Burdayız. Ya Siz?

Teşkilatlandırma Başkanı olarak Genel Merkez Yöneticilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yılmadan azimle inatla sürdürmekteyiz.

Tek bir amacımız ve hedefimiz bulunmaktadır. Birlik ve beraberlikle tüm illerimizde çalışan Eğitim Çalışanlarının haklarını savunmak, Sosyal, Malî ve Özlük haklarımızda kazanım elde etmek için gece, gündüz -kar kış,- uzak, yakın demeden sendikamızın amaçları ve hedeflerini anlatmakla meşgul oluyoruz. Birileri de Sendikamızın geleceğini karartmak için düşmanca ve şerefsizce hakaret ederek bizleri umudumuz olan sendikamızdan soğutmaya, bizleri aşağılamaya, yalan yanlış bilgilerle üyelerimizin ve Temsilciliklerimizin zihinlerini karıştırmaya ant içtiklerini beyan ediyorlar. Bizlerde Yönetim olarak Sendikamızı sonuna kadar savunmaya elimizden geleni yapmaya var gücümüzle mücadelemizi sürdürmeye ant içtik.

Şerefli yaşamak dururken, şerefsiz olmaya özen gösterenler bellidir. Adam gibi adam olmak yerine bazı insanlar aşağılaşarak adamlık yerine hayvan oluyorlar maalesef. Bunu kendi kendine bir şey yaptım sanıyorlar, Sendikamıza zarar vermek için bir iki kişinin memurlar net'e, İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin İlsis.meb.gov.tr uzantılı adreslerine, asılsız suçlamalarla karalamalarla, vicdanları olmayan, şeytani duyguları ağır basan, fitne ve fesat figürleri zihinlerinde yer edenlerin insan olmadıklarını görüyoruz ve bu kişilerin hayvanlardan da aşağı olduklarını biliyoruz. Hayvanlarla konuşmak zordur. Ehilleştirebilirsen belki yararlı hale gelir ama ağaç yaş iken eğilir, bunlara küçükken akıl, fikir ver diyen olmamış bunların ideolojik saplantıları, kendi düşüncesinden başkalarının fikirlerine saygı göstermeyi asla kabul etmezler ve ön plana çıkmayı devamlı isteyenlerdir. Bu kişilerde mantık da asla bulamazsınız.

Sendikamızın bayrağı hep dalgalanacak ve gençlerimiz bizlerden devralacaklardır. Sendikamızla bir derdi olanlar, alacağı vereceği olanlar gelirler insanca konuşurlar, mücadelesini kendi sendikasının içerisinde sürdürürler. Başka kulvarda at koşturmaya gerek yoktur. Herkes kendi atına binsin, Neşet Ertaş'ımızın dediği gibi " Atı olan el atına biner mi?"  Elin atına binen tez iner, ata sözümüzle ..... başkalarının dedikodularına kulak verenler, Biz buradayız,  ya siz! Yerimiz yurdumuz amaçlarımız hedeflerimiz belli şerefle yaşamayı ve şerefle ölmeyi isteyen bizler burada ya siz!

Teşkilat çalışmalarımda Bartın-Giresun-Rize-Artvin-Erzurum-Kars-Erzincan-Sivas birinci etap Şubat ayı çalışmalarımla, Yozgat-Aksaray-Karaman-Isparta-Aydın ve İzmir illeri Mart ayındaki çalışmalarımızla 4700 den devraldığım üye sayısını 6500 sayısına ulaştırmanın ve bu illerimizde çalışanlarımızı bilgilendirmenin mutluluğu içerisindeyim. Dostlara Selam Yola devam.....

  Artık söz bitmiş, çalışma başlamıştır.

Niyazi DAĞCI

Genel Teşkilatlandırma Başkanı
Yazarın diğer yazıları

1
1
1
1
Biz Burdayız. Ya Siz?
Her Yol Ankara ise Burdayız
Mücadeleci Kahramanlar
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım