TEÇ-SEN – Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak inşallah “EK ATAMA” Müjdesini de Eğitim Çalışanlarına Biz Vereceğiz.!

TEÇ-SEN –Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak inşallah “EK ATAMA” Müjdesini de Eğitim Çalışanlarına Biz Vereceğiz.!

 

Bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığınca ihtiyaç duyulan Memurluk ve Şeflik boş kadroları için 09 Aralık 2018 tarihinde Memurluk ve Şeflik Yazılı sınavı yapılmıştır. Görevde Yükselme kapsamında yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olan adayların tercih işlemleri ve atama işlemleri tamamlanmıştır.

 

Ancak söz konusu memurluk ve şeflik yazılı ve sözlü sınavlarına katılan ve başarılı olan adayların çeşitli nedenlerden dolayı atanmaması nedeniyle ilan edilen boş kadroların doldurulmadığı ve görevde yükselme sınavlarının tam olarak amacına ulaşmadığı görülmektedir.

 

Teç-Sen- Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak “Memurluk ve Şeflik Sınavı” sürecinin “Hak ve Adalet” temelinde tam ve eksiksiz olarak yapılması, torpil v.b. gibi Türk ve İslam Ahlakında yer almayan iş ve işlemlerin tesis edilmemesi ve ilan edilen tüm boş kadrolara atamaların yapılması kapsamında çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Görevde yükselme sınavının tüm işlemlerinin yürütülmesinde bizzat yer alan TEÇ-SEN olarak “EK ATAMA” sürecinin başlatılması ve ilan edilen boş kadroların atanmayan eğitim çalışanlarının lehine dönüştürülerek tekrar ilan edilmesi ve kazanan ve atanmayan eğitim çalışanlarının tercih yapacağı sistemin yeniden oluşturularak EK ATAMA işlemlerinin başlatılması amacıyla görüşmelerimize başlamış bulunmaktayız.

 

Görevde Yükselme Sınavının tüm süreçlerinde olduğu gibi TEÇ-SEN – Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak inşallah “EK ATAMA” Müjdesini de eğitim çalışanlarına biz vereceğiz.!

 

TEÇ-SEN GENEL BAŞKANLIĞI

 

 

 Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım