Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, SİME-SEN Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.!

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, SİME-SEN Sivil Memurlar Sendikası  Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.!


Sendikamız Genel Başkanı Ümit DEMİREL, Genel Sekreteri S.Burçin POYRAZ ve Genel Başkan Yardımcısı Ali GÜLER, Sivil Memurlar Sendikası 'SİME-SEN" Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.


Yapılan Ziyarette; Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği YAZILI Sınav sonrası HER KADROYA getirilen SÖZLÜ SINAV'ın pratiğinin olmadığı, sözlü sınavın torpil ile eş değer görüldüğü, Kamu Çalışanlarına faydasından çok zararı olacağı, SÖZLÜ SINAVLARIN İPTALİNİN elzem olduğu, 10 yıl hizmeti bulunan tüm kamu çalışanlarına yeşil pasaport verilmesinin uygun olacağı ve YHS sınıflarında görev yapan kamu çalışanlarının 1 defaya mahsus öğrenimlerine uygun kadrolara geçirilmesi hususlarında görüş birliğine varılmıştır.


Ayrıca; eğitim çalışanları adına yapılacak çalışmalarda sendikaların iş birliği içinde olmasının, aynı masa etrafında toplanmasının önemine vurgu yapılmıştır.


Sivil Memurlar Sendikası-SİME-SEN Genel Başkanı Serdar DURSUN, Genel Sekreter Hatay KOMAT'a misafirperverliklerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım