Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, Anadolu Eğitim Sendikası (AES) Genel Başkanı Cansel Güveni Ziyaret Etti.!

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, Anadolu Eğitim Sendikası (AES) Genel Başkanı Cansel Güveni Ziyaret Etti.!


Sendikamız Genel Başkanı Ümit DEMİREL, Genel Sekreteri S.Burçin POYRAZ ve Genel Başkan Yardımcısı Ali GÜLER, Anadolu Eğitim Sendikası (AES) Genel Başkanı Cansel GÜVEN'i Makamında Ziyaret Etti.


Yapılan Ziyarette; Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği YAZILI Sınav sonrası HER KADROYA getirilen SÖZLÜ SINAV'ın pratiğinin olmadığı, sözlü sınavın torpil ile eş değer görüldüğü, eğitime ve eğitim çalışanlarının faydasından zararı olacağı, SÖZLÜ SINAVLARIN İPTALİNİN elzem olduğu, Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin eğitim çalışanlarının tümüne verilmesi gerektiği, 10 yıl hizmeti bulunan tüm kamu çalışanlarına yeşil pasaport verilmesinin uygun olacağı ve YHS sınıflarında görev yapan kamu çalışanlarının 1 defaya mahsus öğrenimlerine uygun kadrolara geçirilmesi hususlarında görüş birliğine varılmıştır.


Ayrıca; eğitim çalışanları adına yapılacak çalışmalarda sendikaların iş birliği içinde olmasının, aynı masa etrafında toplanmasının önemine vurgu yapılmıştır.


Anadolu Eğitim Sendikası AES Genel Başkanı Cansel GÜVEN ve AES Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Alper Öğretici'ye nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım