İlksan 75. Yıl Çalıştayı Tamamlandı

İLKSAN 75. Yıl Çalıştayı 17-18/11/2017 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirildi. Çalıştaya sendikamızı temsilen Genel başkan Yardımcılarımız Birol DUMAN, Erol KAÇAKOĞLU ve Ramazan TÜRKASLAN katıldı. Açılış konuşmalarında söz alan Genel Başkan Yardımcımız Ramazan TÜRKASLAN "İki gün sürecek çalıştayda eğitim çalışanlarının lehine olacak her türlü çalışmanın destekçisi olacaklarını"belirtti.

Çalıştay kapsamında üç komisyon kurulmuş, Haklar ve Yükümlülükler Çalışma Komisyonunda sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ramazan TÜRKASLAN, Finans Çalışma Komisyonunda sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Birol DUMAN ve Faaliyetler ve Beklentiler Çalışma Komisyonunda sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Erol KAÇAKOĞLU görev almıştır.

Çalıştayda sandık kapsamının tüm eğitim çalışanlarını gönüllülük esasına göre kapsayacak şekilde yeniden düzenlenmesi, özellikle verilen ikrazlarda faiz oranlarının düşürülmesi ve sandığın OYAK vb. kuruluşlar da olduğu gibi daha işlevsel bir hale dönüşmesi konularında sendikamızın görüşleri aktarılmıştır.

Çalıştay boyunca gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlikten dolayı İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer YILMAZ'a ve İlksan Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ


Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım