TBMM Milli Eğitim Komisyon Sözcüsü Çiğdem Münevver ÖKTEN'e Kanun Teklifi Dosyasını Sunduk.!

Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Eğitim Çalışanlarına Verilmesi Hakkındaki Kanun Teklifi Dosyamızı Mersin Milletvekili- Milli Eğitim Komisyon Sözcüsü Çiğdem Menevver ÖKTEN'e Sunduk.!

"Eğitim Öğretim Hazırlık Ödeneğinin MEB Çalışanlarının Tümüne Verilmesi" hakkında TEÇ-SEN KANUN TEKLİFİ ve 2014 TBMM Çalışma Takvimi doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu itibarla;T.B.M.M. Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Sözcüsü ve Mersin Milletvekili Çİğdem Münevver ÖKTEN ile görüştük. Görüşmeye Genel Başkan Ümit Demirel, Genel Sekreter S. Burçin POYRAZ ve Genel Başkan Yardımcısı Ali GÜLER katıldı.

Eğitim öğretime hazırlık ödeneğinin tüm eğitim çalışanlarına verilmesi ile Milli Eğitim Bakanlığı'nda yıllardır süregelen adaletsiz uygulamanın son bulacağı detaylı bir şekilde Sayın Milli Eğitim Komisyon sözcüsü ve Milletvekilline anlatıldı. 

Mİlli Eğitim Komisyon Sözcüsü ve Mersin Milletvekili Çiğdem Münever ÖKTEN ile sendika olarak tekrar görüşme yapılarak, kapsamlı eğitim öğretime hazırlık ödeneği raporu sunulacaktır. Kanun Teklifimize olan ilgisi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Eğitim Öğretime Hazırlık ödeneği tüm eğitim çalışanlarına verilene kadar mücadelemiz ve T.B.M.M. görüşmelerimiz devam edecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.


Facebook'ta Paylaş yorum ekle

pictureKültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım