İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU'ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.!

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU'ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.!

Sendikamız Genel Başkanı Ümit DEMİREL ve Genel Başkan Yardımcıları Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Atanan Hamza AYDOĞDU'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığında GİH,THS, YHS ve SHS sınıflarında görev yapan eğitim çalışanlarının genel ve ortak sorunlarının konuşulduğu görüşmede MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU'ya ayrıca bir brifing raporu sunuldu.

Yapılan görüşmenin içeriği ise; Şube Müdürlüğü Sınavına katılamayan 2009 Şeflerinin sınava alınması, Şube Müdürlüğü sınavından sonra yapılacak olan sözlü sınavın iptal edilmesi, Görevde Yükselme Sınavları öncesinde adaylara ders notlarının verilmesi, Şeflik, Memurluk,Saymanlık, Teknik Kadro v.b. sınav tarihlerinin açıklanması, Eğitim Öğretime Hazırlık ödeneğinin eğitim çalışanlarının tümüne verilmesi, Eğitim çalışanlarının görev tanımlarının yapılması, Merkezi Sistem sınavlarında eğitim çalışanlarının salon başkanı ve salon gözcüsü olması, DPY Sınavında Öğretmen Çocuklarına uygulanan %15'lik kontenjanın kaldırılması konularında Sendikamızın görüş ve talepleri Genel Müdürümüze iletilmiştir.

Teç-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Sayın Hamza AYDOĞDU'ya yeni görevlerinde başarılar diler, eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümünde etkin rol almasını temenni ederiz.


Facebook'ta Paylaş yorum ekle

picture picture picture pictureKültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım