TEÇ-SEN: "Bursa İl Başkanımız Nesrin ÖZTÜRK'e Başarılar Diliyoruz!"

Sendikamızın geleneksel "Kadrolar Kucaklaşıyor!" il bilgilendirme toplantıları kapsamında Sendikamız Genel Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Bursa İl/İlçe Eğitim Çalışanlarıyla biraraya geldi.

Bursa İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde yapılan "Kadrolar Kucaklaşıyor!" İl Bilgilendirme toplantıları eğitim çalışanlarının yoğun katılımıyla tamamlandı. Bursa İl Bilgilendirme Toplantıları sonunda açıklama yapan Genel Başkanımız Ümit DEMİREL "Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim çalışanları üvey evlat olarak görülmektedir. Eğitim çalışanlarının tamamını kucaklayan bir zihniyetin ve anlayışın Milli Eğitim Bakanlığında hakim olması temennimizdir. Bizler eğitim çalışanları olarak bu zihniyetin ortadan kaldırılması için Teç-Sen çatısı altında biraraya geliyoruz. Bursa eğitim çalışanlarına, İl Başkanımız Nesrin ÖZTÜRK'e ve Yönetim Kurulu Üyelerimize "Varoluş Mücadelemize" verdikleri destekten dolayı teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim." Dedi.

Teç-Sen Bursa İl Başkanımız Nesrin ÖZTÜRK'e ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Bursa Toplantı Resimleri İçin Tıklayın!


Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım