HIZLA BÜYÜYORUZ

HIZLA BÜYÜYORUZ… ÇOK OLUYORUZ…
 

Sendikamızın 2007 yılında yapılan teşkilatlanma çalışmaları 2008 yılında katlanarak devam ediyor. Sendikamız ilk toplantısında Genel Teşkilatlandırma Başkanlığına getirilen Niyazi DAĞCI, 2008 yılının ilk temsilcilik atamalarının genel merkez yönetim kurulunca yapıldığını açıkladı. Sendikamız Genel Teşkilatlandırma Başkanı DAĞCI, “Tüm Eğitim Çalışanları sendikası memurundan hizmetlisine, şoföründen kalorifercisine, teknisyeninden teknikerine, mimarından mühendisine birlik olmaya tüm engellemelere rağmen devam ediyor ve bizlerde bundan böyle eğitim çalışanlarının teveccühlerine layık olmak için çalışacağız.” Dedi.

 

Ayrıca, 2008 yılının ilk atamalarını değerlendiren Niyazi DAĞCI, “2008 yılının ilk altı ayında hedeflerinin Tüm Türkiye’de Teç-Sen Bayrağını dalgalandırmaktır.”dedi.

İl ve İlçe Temsilcilik atamalarını görmek için devamını okuya tıklayın.

 

İL TEMSİLCİLİKLERİ    İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ
ANKARA 1 NOLU İL TEMSİLCİLİĞİ   Rize Çayeli İlçe Temsilciliği
Yönetim Kurulu Üyeleri   Yönetim Kurulu Üyeleri
Abdullah ÇAKIR İl Temsilcisi   Feyyaz KANDİŞ İlçe Temsilcisi
Hakan ŞAHİN İl Sekreteri   İbrahim KAMİL İlçe Mali İşler Sekreteri
Veysel SARIKAYA İl Mali İşler Sekreteri   Dursun ÇERMAN İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Alaaddin AKTAŞ İl Eğitim Sekreteri   Antalya Korkuteli İlçe Temsilciliği
Ramazan ODABAŞ İl Teşkilatlandırma Sekreteri   Yönetim Kurulu Üyeleri
H.Hüseyin DEMİRHAN İl Mevzuat Sekreteri   Süreye YİĞİT İlçe Temsilcisi
Cebrail KÖFTÜRCÜ İl Sosyal İşler Sekreteri   Mustafa ÜNLÜ İlçe Mali İşler Sekreteri
Denetleme Kurulu Üyeleri   Süleyman YILMAZCAN İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Sebahattin ULUAĞAÇLI Denetleme Kurulu Başk.   Ordu Ünye İlçe Temsilciliği
H.Hüseyin GÜDÜK Üye   Yönetim Kurulu Üyeleri
ZekiYILDIZ Üye   Hasan DÖNMEZ İlçe Temsilcisi
Disiplin Kurulu Üyeleri   Mehmet SAKA İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Canan MACİT Disiplin Kurulu Başk.   Hüsrev DOĞRU İlçe Mali İşler Sekreteri
Nizam TOSUN Üye   Bursa İznik İlçe Temsilciliği
Muzaffer KAYA Üye   Yönetim Kurulu Üyeleri
ANKARA 2 NOLU İL TEMSİLCİLİĞİ   Hanife PEKİN İlçe Temsilcisi
Yönetim Kurulu Üyeleri   Halil KESKİN İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Ergün CENGİZ İl Temsilcisi   Murat YILMAZ İlçe Mali İşler Sekreteri
Abdullah ARSLANER İl Sekreteri   Bursa Osmangazi İlçe Temsilciliği
Haydar GÜL İl Teşkilatlandırma Sekreteri   Yönetim Kurulu Üyeleri
Sefer OKUMUŞ İl Sosyal İşler Sekreteri   Mehmet Ali ŞAHİN İlçe Temsilcisi
Ahmet KOÇOĞLU İl Mevzuat Sekreteri   Fatma TURHAN İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Süreyya ZİLE İl Mali İşler Sekreteri   Mustafa ERKÖK İlçe Mali İşler Sekreteri
Yüksel ÇELİKOĞLU İl Eğitim Sekreteri   Denizli Çivril İlçe Temsilciliği
Denetleme Kurulu Üyeleri   Yönetim Kurulu Üyeleri
İsmail KURTİPEK Denetleme Kurulu Başk.   Turan ŞAHİN İlçe Temsilcisi
Kenan KAPLAN Üye   Mustafa YILMAZ İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri
Adem SATILMIŞ Üye   Alaattin KUBUR İlçe Mali İşler Sekreteri
Disiplin Kurulu Üyeleri      
Mehmet GÖKOĞLU Disiplin Kurulu Başk.      
Hüseyin TUT Üye      
Salih BOSTANCI Üye      
KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ      
Yönetim Kurulu Üyeleri      
Taylan ÖZGÜR İMİR İl Temsilcisi      
Mehmet UÇAR İl Sekreteri      
İlhami İLERLE İl Teşkilatlandırma Sekreteri      
Mahmut ŞEN İl Mali İşler Sekreteri      
Ayhan TÖRE İl Mevzuat Sekreteri      
Emin ACAR İl Eğitim Sekreteri      
Yasemin ÖZDEN İl Sosyal İşler Sekreteri      
Denetleme Kurulu Üyeleri      
Cumhur UMUR Denetleme Kurulu Başk.      
Konca Birsen GÜL Üye      
Murat KAPLAN Üye      
Disiplin Kurulu Üyeleri      
Seyhan TAŞKIN Disiplin Kurulu Başk.      
Turhan ÖNEN Üye      
Serpil DOĞAN Üye      
ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ      
Yönetim Kurulu Üyeleri      
Fatih ACAR İl Temsilcisi      
Gıyasettin AKYEL İl Sekreteri      
Fahri ACAR İl Teşkilatlandırma Sekreteri      
Mehmet BUDAK İl Mali İşler Sekreteri      
Muammer KORKMAZ İl Mevzuat Sekreteri      
Hasan TATAROĞLU İl Eğitim Sekreteri      
M.Ahmet ÇAPAR İl Sosyal İşler Sekreteri      
Denetleme Kurulu Üyeleri      
Ümit SÖĞÜT Denetleme Kurulu Başk.      
Musa ORDU Üye      
Mehmet YAKUP Üye      
Disiplin Kurulu Üyeleri      
Ahmet ÖNEL Disiplin Kurulu Başk.      
Tahsin TÜRK Üye      
Hüseyin EKİZ Üye      
KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ      
Yönetim Kurulu Üyeleri      
Atalay YAĞCI İl Temsilcisi      
Hüseyin BOZKURT İl Sekreteri      
Muzaffer ÖZBAĞ İl Mali İşler Sekreteri      
Sahir YILMAZ İl Teşkilatlandırma Sekreteri      
Gürsel AKBULUT İl Eğitim Sekreteri      
Osman SERT İl Sosyal İşler Sekreteri      
Abdurrahman ALBAYRAK İl Mevzuat Sekreteri      
Denetleme Kurulu Üyeleri      
Adem KESKİN Denetleme Kurulu Başk.      
Ali KİRAZLI Üye      
Fatih İNAN Üye      
Disiplin Kurulu Üyeleri      
Mehmet KONAR Disiplin Kurulu Başk.      
Şefik AKBABA Üye      
Nuh YASAN Üye      
BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ      
Yönetim Kurulu Üyeleri      
Selçuk AKYILDIZ İl Temsilcisi      
Yılmaz ÖZCAN İl Sekreteri      
Bayram DEMİR İl Teşkilatlandırma Sekreteri      
Veli AKSOY İl Mali İşler Sekreteri      
Serkan AKSOY İl Eğitim Sekreteri      
Arzu YÜZGEÇ İl Mevzuat Sekreteri      
Özcan YÜZGEÇ İl Sosyal İşler Sekreteri      
Denetleme Kurulu Üyeleri      
Hasan SAĞLAM Denetleme Kurulu Başk.      
Süleyman ORAN Üye      
Esma İNAN Üye      
Disiplin Kurulu Üyeleri      
Ali ÖZDEMİR Disiplin Kurulu Başk.      
Mehmet DODURGA Üye      
Sadık KAYACAN Üye      


Facebook'ta Paylaş yorum ekle




Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım