OMURGALI DURUŞ, ASİL MÜCADELE VE GERÇEK BAŞARI

Teç-Sen Balıkesir İl Başkanlığının bina açılışı üyelerin ve ilçe başkanlıklarının katılımı ile büyük bir çoşkuyla yapıldı.

Balıkesir ilinde 2 yılı aşkın süredir başarıyla yürütülen teşkilatlanma ve örgütlenme çalışmaları başta Balıkesir İl Başkanı Taner KARABULUT ve Yönetim Kurulu Üyelerinin omurgalı duruşu, asil mücadeleleri ve üstün başarılarıyla sendikamızın amaç ve hedeflerinin sanal olmayan gerçek bir zeminde gerçekleştirildiğinin ve bu ilke ve amaçlardan asla taviz verilmeyeceğinin ispatı olmuştur.

Balıkesir İl Başkanımız Taner KARABULUT "Teç-Sen kurulduğu günden bu güne kadar yıkılması ve dağılması için en çok enerji harcanan ve karalamalara en fazla maruz kalan bir sendikadır. Ancak eğitim çalışanları bu karalamaları yapanları ve bu karalamalarda kullanılanları çok iyi tanımaktadır, bilmektedir. Biz Teç-Sen sevdasından ve ilkelerinden ödün vermedik, yolunu şaşıranlardan hiç olmadık, baskılara boğun eğmedik ve ne mutluki bizlere eğitim çalışanlarının tek ve gerçek evi olan Teç-Sen'in Balıkesir İl Başkanlığı binasını büyük gurur ve mutlulukla, üyelerimiz, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizle birlikte el ele omuz omuzu açıyoruz. Bu gurur hepimizin gururu, bu mutluluk hepimizin mutluluğudur. Eğitim çalışanlarına ve Türk Milletine Hayırlı uğurlu olsun." Dedi.

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL'in iş yoğunluğu nedeniyle katılamadığı açılışa gönderdiği mesajında; "Eğitimin ve Eğitim Çalışanlarının yükselen, büyüyen ve söylemleriyle sendikacılık alanında değişimin öncülüğünü yürüten Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının yürekli, cesur, cefakar ve fedakar kardeşlerim; başarılarınızın taçlandığı bugünde iş yoğunluğum nedeniyle açılışınıza katılamıyorum. Hz. Mevlananın dediği gibi " Aynı Dili Konuşanlar değil Aynı Duyguyu paylaşanlar anlaşabilirler" sözüne biat edip başlattığımız varoluş mücadelesinde Teç-Sen Balıkesir İl Başkanlığı binası açılışının tüm ülkemize ve eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diler, emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerimize ve vakurlu duruşuyla Tüm eğitim çalışanları sendikasının iskeletini oluşturan çok kıymetli üyelerimize şükranlarımı sunarım." Dedi.


Facebook'ta Paylaş yorum ekle

picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture pictureKültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım